Jeden z mieszkańców naszego miasta został zatrzymany na gorącym uczynku po tym, jak na terenie byłego lotniska w Kluczewie wyrzucał worki pełne budowlanych odpadów. Teraz mężczyzna za swoje zachowanie odpowie przed Sądem. Grozi mu za to grzywna do 1.000 złotych.

 

Do zdarzenia doszło w czwartkowy wieczór tuż przed godziną 22:00. Policjanci z referatu patrolowo – interwencyjnego stargardzkiej komendy zauważyli białego busa, którego kierujący pojechał na koniec pasa, po czym zatrzymał się. Kierowca z części bagażowej swojego pojazdu zaczął wyciągać i wyrzucać duże worki. Policjanci widząc zachowanie mężczyzny natychmiast podjęli wobec niego interwencję. Mężczyzna na widok radiowozu nagle wsiadł do samochodu i usiłował odjechać, jednak po przejechaniu kilkuset metrów został zatrzymany.

Interweniujący mundurowi wraz z zatrzymanym wrócili na miejsce wysypiska gdzie stwierdzili, że worki wyrzucone przez mężczyznę wypełnione są odpadami budowlanymi. Znajdowały się w nich między innymi styropiany, płyty gipsowe.

Po przeprowadzeniu interwencji funkcjonariusze nakazali kierowcy, aby ten z powrotem załadował wyrzucone przez siebie śmieci do swojego pojazdu. Za swoje zachowanie mężczyzna odpowie przed Sądem. Grozi mu za to grzywna do 1.000 złotych.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.