Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Stargard

Kierujący Fordem Mondeo 28- letni mieszkaniec naszego powiatu stracił prawo jazdy na trzy miesiące za niedostosowanie prędkości do obowiązujących przepisów. Mężczyzna przekroczył dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o 56 km/h.

Wczoraj w godzinach porannych policjanci stargardzkiej drogówki zatrzymali na jednej z ulic naszego miasta kierującego fordem, który w obszarze zabudowanym poruszał się z prędkością 106 km/h. Mężczyźnie w związku z obowiązującymi przepisami policjanci zatrzymali prawo jazdy. Za popełnione wykroczenie 28 latek został ukarany mandatem w wysokości 400 złotych. Otrzymał również 10 punktów karnych.

Prędkość to jedna z głównych przyczyn wypadków drogowych spowodowanych przez kierujących w ostatnich latach. Pomimo wielu akcji, apeli uświadamiania, że wysoka prędkość zwiększa prawdopodobieństwo udziału w wypadku drogowym, to na naszych drogach nie brakuje amatorów szybkiej jazdy.

 


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.