Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Stargard

W minioną sobotę stargardzki Sąd aresztował na okres 2 miesięcy 33- letniego mężczyznę, który w jednym ze sklepów na terenie naszego miasta dokonał kradzieży wiertarki elektrycznej. Mężczyzna usłyszał zarzut. Przyznał się do jego popełnienia. Grozi mu za to do 5 lat pozbawienia wolności.

W miniony czwartek stargardzcy policjanci zostali powiadomieni o tym, że w jednym ze sklepów na terenie naszego miasta mężczyzna usiłował dokonać kradzieży wiertarki elektrycznej, jednakże został zatrzymany przez ochronę sklepu.

Podczas wykonywania czynności stargardzcy mundurowi ustalili, że to nie „pierwszy raz” 33- latka. Mężczyzna był już znany funkcjonariuszom i w przeszłości wielokrotnie notowany przez Policję za podobne przestępstwa. Zatrzymany posiadał już środek zapobiegawczy w postaci dozoru, który nie był przez niego realizowany.

Po zebraniu obszernego materiału dowodowego Komendant Powiatowy Policji w Stargardzie wystąpił z wnioskiem do Prokuratora Rejonowego w Stargardzie o zastosowanie wobec zatrzymanego środka w postaci tymczasowego aresztowania. Sąd na wniosek Prokuratora Prokuratury Rejonowej w Stargardzie aresztował mężczyznę na okres 2 miesięcy.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.