Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Stargard

Już dzisiaj, na ulicach 7 miast naszego regionu, służbę w ramach adaptacji zawodowej rozpocznie 60 policjantów, którzy ukończyli niedawno szkolenie podstawowe. Młodszych stażem policjantów, wspierać będzie kadra 20 doświadczonych funkcjonariuszy z Oddziału Prewencji Policji w Szczecinie.

 

 

Adaptacja zawodowa policjantów trwać będzie do 18 kwietnia 2019 roku. Biorą w niej udział funkcjonariusze z województwa zachodniopomorskiego, którzy w ostatnim czasie rozpoczęli służbę w Policji.

Już od dzisiaj policyjnych adeptów spotkać będzie można na ulicach: Białogardu, Kamienia Pomorskiego, Kołobrzegu, Koszalina, Stargardu, Szczecina i Świnoujścia, a także podczas zabezpieczeń imprez masowych odbywających się na terenie naszego województwa.

W wykonywaniu obowiązków służbowych na terenie naszego powiatu 6 funkcjonariuszy adaptacji zawodowej wspierać będzie doświadczona dwuosobowa kadra z Oddziału Prewencji Policji w Szczecinie. Łącznie do kwietnia 2019 roku służbę w Stargardzie pełnić będzie 8 policjantów.