Komenda Powiatowa Policji w Stargardzie poszukuje właściciela pieniędzy, które zostały znalezione w dniu 18 kwietnia na terenie dworca kolejowego w Stargardzie.

Wczoraj do Służby Ochrony Kolei w Stargardzie zgłosił się 19 latek, który oświadczył, że na terenie dworca znalazł kopertę w której znajdują się pieniądze. Mężczyzna ten przekazał znalezioną kwotę funkcjonariuszom SOK.

W związku z postawą jaką wykazał się młody mężczyzna w najbliższym czasie w ramach podziękowania zorganizowane zostanie spotkanie Komendanta Powiatowego Policji w Stargardzie insp. Roberta Nowaka z 19 -latkiem.

Osoba, która zgubiła pieniądze proszona jest o kontakt z dzielnicowym pod nr telefonu 91 48 13 537, bądź osobiste stawiennictwo w Komendzie Powiatowej Policji w Stargardzie przy ulicy Warszawskiej 29 pokój 61.

UWAGA !!!

 

Stargardzcy policjanci dysponują wizerunkiem osoby, która zgubiła przedmiotowe pieniądze.

 

 

 

st asp. Krzysztof Wojsznarowicz


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.