Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Stargard

Zachęca do tego Wojewódzki Urząd Pracy w Szczecinie, realizujący program pod hasłem „Twoja kariera w Twoich rękach!” dofinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego. Przyjął on formę e- szkolenia, które rusza jutro (w środę), 12 czerwca 2019 r.  Internetowe seminarium rozpocznie się punktualnie o godz. 11.00. Emitowane będzie na żywa w kanale You- Tube w zakładce „e- szkolenia WUP Szczecin”. Zachęcamy do skorzystania z możliwości, jakie stwarza wejście na wirtualną ścieżkę kariery.

Ofertę Wojewódzki Urząd Pracy kieruje do osób, które myślą o swojej karierze w przyszłości. E- szkolenia finansowane z Europejskiego Funduszu Społecznego mogą okazać się na tej drodze niezwykle przydatnym narzędziem.

W programie webinarium poruszone zostaną kwestie, takie jak:

  • Czym jest talent?
  • Mocne strony
  • Planowanie kariery
  • CV- elementy i tworzenie
  • Przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej
  • Tajemnice autoprezentacji

Wiele miejsca i czasu wykładowcy poświęca również problemom, związanym z oswajaniem stresu. Prowadzący wykład w formie on- line specjaliści odpowiedzą również na szereg innych pytań zgłaszanych przez uczestników. Funkcja LiveChat sprawi natomiast, że wszyscy poczują się, jakby siedzieli obok siebie na tej samej sali wykładowej.

Aby wziąć udział w seminarium, wystarczy jedynie otworzyć podany niżej link:

e-szkolenia WUP Szczecin.

Życząc powodzenie, zachęcamy do skorzystania z możliwości oraz wzmocnienia wszystkich swoich mocnych stron przy podejmowaniu wyzwań w świecie, gdzie ciągła zmiana jest jedyną stałą. Także na rynku pracy.