W dniu dzisiejszym w Komendzie Powiatowej Policji w Stargardzie odbyło się powitanie i przedstawienie nowego Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji- nadkom. Jacka Przepiórki.

W siedzibie Komendy Powiatowej Policji w Stargardzie odbyło się uroczyste wprowadzenie nowego Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Stargardzie. Rozkaz o powierzenie obowiązków służbowych wręczył Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie insp. Przemysław Domagała w obecności Komendanta Powiatowego Policji w Stargardzie insp. Sławomira Bobera oraz kadry kierowniczej i pracowników cywilnych.

Komendant Wojewódzki Policji w Szczecinie powierzył obowiązki Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Stargardzie, który nadzorował będzie pion kryminalny nadkom. Jackowi Przepiórce (dotychczasowemu I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Choszcznie).

Podczas uroczystego przedstawienia i wręczenia rozkazu personalnego szef stargardzkich policjantów życzył swojemu nowemu zastępcy owocnej współpracy i samych sukcesów w dalszej służbie.

Do życzeń i gratulacji przyłączyli się policjanci oraz pracownicy stargardzkiej Policji. Nowemu zastępcy życzymy spokojnej służby w miłej atmosferze.

asp. Justyna Siwarska