Finał Mistrzostw Powiatu w Piłce Siatkowej Chłopców rozegrany w Miejskiej Hali Sportowej przy ul. Pierwszej Brygady, należał do drużyny Zespołu Szkół nr 1. Podczas finałowych rozgrywek stargardzki „Park” pokonał rywali, zdobywając upragnione mistrzostwo. Drużyna ZS 1 rywalizowała z ekipami I LO, ZS 2 i ZS 5. Zacięta walka o punkty na parkiecie świadczyła o wysokim przygotowaniu wszystkich drużyn, jednak zwycięzca mógł być tylko jeden…

W pierwszym meczu rozegranym pomiędzy ZS 1 i ZS 5, zwyciężyli reprezentanci „Parku” wygrywając w setach 2: 1. W drugim meczu półfinałowym ZS 2 podejmował rywali z I LO. Ten mecz wygrała drużyna „Dwójki” 2: 1. W ten sposób finałowy mecz należał do drużyn ZS 1 i ZS 2. Pierwszego seta „Park”  wygrał do 16, drugiego- do 19. I stało się jasne, kto w tym momencie zdobył mistrzostwo. Zwycięski „Park” awansował zatem do kolejnego etapu rozgrywek.

W klasyfikacji końcowej Mistrzostw Powiatu pierwsze miejsce zajął więc Zespół Szkół nr 1. Na drugiej pozycji uplasował się Zespół Szkół nr 2. Trzecia lokata na podium należy do I Liceum Ogólnokształcącego. Czwarte miejsce przypadło drużynie ZS 5.

Mistrzowskie laury na parkiecie Miejskiej Hali zdobył zespół Parku w składzie: Oskar Blumowski, Dominik But, Dawid Denis, Jakub Dąbrowski oraz Wojciech Kacprzyk, Oliwer Korolczuk i Marcel Maj, a także Jakub Pietrzak. Bartłomiej Pokrzywniak i Michał Polberk. Opiekunem grupy jest Piotr Kiełtyka- nauczyciel wychowania fizycznego w Zespole Szkół nr 1.

Gratulując zwycięstwa drużynie „Parku”, życzymy sukcesów w kolejnym etapie rozgrywek.