Już 1 czerwca Komenda Powiatowa Policji w Stargardzie serdecznie zaprasza wszystkie dzieci na festyn z okazji „Dnia dziecka”, który odbędzie się na placu przed budynkiem komendy w godz. 10:00 – 14:00.

Stargardzcy funkcjonariusze po raz kolejny na terenie Komendy Powiatowej Policji w Stargardzie organizują festyn z okazji Dnia Dziecka. Serdecznie zapraszamy do udziału w festynie zarówno zorganizowane grupy placówek oświatowych z całego terenu powiatu stargardzkiego, jak i indywidualnych odbiorców. Dla wszystkich odwiedzających zorganizowano wiele ciekawych atrakcji.

W programie będą między innymi gry i zabawy o tematyce bezpieczeństwa, zajęcia ze specjalistą kryminalistyki, pokaz tresury psów służbowych, Policja Konna, Straż Pożarna, Żołnierze 2 Stargardzkiego Batalionu Saperów w Stargardzie, 12 Brygada Zmechanizowana ze Szczecina. Podczas festynu odbędą się pokazy stargardzkiej Grupy Wsparcia, stanowisko Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji IPA, stanowisko Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej, a także zwiedzanie komendy. Wszystkich naszych gości będzie witał kom. Inek.

 

 

Serdecznie zapraszamy!!!

mł. asp. Dorota Biernikowicz