Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Stargard

Okienko transferowe okiem kibica

Dwa razy z w ciągu roku- w połowie sezonu oraz po jego zakończeniu- otwarte jest okienko transferowe, które dostarcza każdemu kibicowi ogromnych emocji.

Transferowe plotki

Gdy otwiera się okienko transferowe media wręcz huczą od plotek. Można powiedzieć, że są to najgorętsze momenty w roku i atmosfera jest wtedy tak wysoka, że nie każdy znosi ją w odpowiednio dobry sposób. Przez prasę przewijają się tysiące plotek transferowych, a sprawdzają się tylko niektóre z nich. Często można usłyszeć zdania kibiców, którzy mówią, że wolą wtedy wyłączyć się i nie czytać wszystkiego, co jest udostępniane. Najwygodniejszą opcją dla fana, który chciałby uniknąć transferowego zawirowania jest właśnie częściowe odcięcie się od plotek. Bezpośrednio na stronie klubowej uzyskamy dużo więcej konkretów, niż gdybyśmy mieli przeglądać wszystkie media. Zapewnimy sobie w ten sposób dużo większy spokój i unikniemy końcowych rozczarowań, jeśli okaże się, że zespół, który ewidentnie potrzebował wzmocnień, zasilą jednak piłkarze nieco gorsi od tym, którzy przez wiele tygodni byli niesłusznie łączeni z klubem, któremu kibicujemy Czasami lepiej po prostu wiedzieć mniej.

Gdy nic nie idzie...

Aktualne wyniki spotkań, które ułatwią nam bycie na bieżąco z wynikami spotkań, możemy sprawdzać na tej stronie. To duże ułatwienie dla każdego fana piłkarskiego, który nie zawsze ma możliwość być na stadionie albo śledzić efekty całotygodniowego przygotowywania się do meczu piłkarzy swojej ulubionej drużyny. Kilka kliknięć i wszystkie podstawowe informacje trafiają prosto do nas. Gdy okazuje się, że nasz ekipa przegrywa, trzeba znaleźć źródło problemu- często są nim piłkarze, którzy nie spełniają z jakiegoś powodu oczekiwań. Żaden klub nie jest skazany na dożywotnią współpracę z kiepsko grającym piłkarzem i dwa razy w ciągu sezonu ma szansę na wzmocnienia ekipy, które polegają na sprzedaży piłkarzy, ale oczywiście również ich kupowaniu.