Policjanci Zespołu Poszukiwań i Identyfikacji Osób stargardzkiej komendy na terenie naszego powiatu zatrzymali 36-letniego stargardzianina, który poszukiwany był 6 listami gończymi, 2 nakazami doprowadzenia wydanymi przez sąd i 3 zarządzeniami ustalenia miejsca pobytu wydanymi przez prokuraturę. Łącznie do odbycia ma karę 4 lat pozbawienia wolności.

36- latek ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości od 2018 roku. Poszukiwany był m.in. za przestępstwo kierowania gróźb karalnych wobec innej osoby. Stargardzcy kryminalni ustalili miejsce jego pobytu, a następnie zatrzymali. Mężczyzna trafił już do Zakładu Karnego, gdzie spędzi najbliższe 4 lata.

Przypominamy o ogólnodostępnej internetowej bazie osób poszukiwanych: poszukiwani.policja.pl.

Lista osób poszukiwanych z powiatu stargardzkiego znajduje się także na naszej stronie Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W przypadku posiadania informacji na temat miejsca przebywania osób poszukiwanych należy skontaktować się telefonicznie pod podane numery +48 47 78 29 511, +48 47 78 29 585. Osobom przekazującym informacje gwarantujemy anonimowość.