W miniony piątek odbyły się XVI Zawody Bowlingowe o puchar Komendanta Powiatowego Policji w Stargardzie. W turnieju uczestniczyło sześć drużyn. Zwycięzcą została reprezentacja Zarządu Terenowego Niezależnych Samorządnych Związków Zawodowych Policji.

W turnieju rozegranym w miniony piątek wzięło udział 6 czteroosobowych drużyn, wśród których znalazła się reprezentacja Wojewódzkiego Zarządu NSZZP, Emerytów i Rencistów Policyjnych przy KPP w Stargardzie, KPP Goleniów, KPP Pyrzyce oraz dwie reprezentacje damska i męska Komendy Powiatowej Policji w Stargardzie. Rywalizacja drużyn, która była ciekawym wydarzeniem sportowym stanowiła również doskonałą okazję do popularyzacji i upowszechniania aktywności ruchowej, jako formy zdrowego stylu życia i spędzania wolnego czasu.

Zwycięzcy turnieju to:

I miejsce: Zarząd Terenowy Niezależnych Samorządnych Związków Zawodowych Policji

II miejsce: Komenda Powiatowa Policji w Stargardzie,

III miejsce Komenda Powiatowa Policji w Goleniowie,

Podczas gry w kręgle, która odbyła się w stargardzkiej Kręgielni Rondo wyłoniono również najlepszą zawodniczkę i najlepszego zawodnika. W tym przypadku nagrodę najlepszej zawodniczki turnieju otrzymała Pani Aleksandra reprezentująca Komendę Powiatową Policji w Pyrzycach, z kolei najlepszym zawodnikiem turnieju został przedstawiciel Zarządu Terenowego Niezależnych Samorządnych Związków Zawodowych Policji Pan Zenek.

Nagrody, upominki, dyplomy, gratulacje oraz puchary dla zwycięzców w poszczególnych kategoriach wręczyli: Prezydent Miasta Stargard Pan Rafał Zając, I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Stargardzie mł. insp. Michał Jaskulski, Przewodniczący NSZZ Policjantów Jan Podolak oraz Przewodniczący NSZZ Policjantów woj. zachodniopomorskiego Marian Boguszyński.

mł. asp. Justyna Siwarska