Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Stargardzie uczestniczyli w Światowym Dniu Tabliczki Mnożenia. Funkcjonariusze zdawali egzamin, który przeprowadzony został przez uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Stargardzie. Uczniowie ocenili stargardzkich policjantów na szóstkę i każdemu wręczyli certyfikat Eksperta Tabliczki Mnożenia.

W Komendzie Powiatowej Policji w Stargardzie gościli uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Stargardzie w ramach Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia. Uczniowie bardzo dokładnie przepytali stargardzkich policjantów. Ze znajomości tabliczki mnożenia jako pierwszy egzamin zdawał Komendant Powiatowy Policji w Stargardzie, a następnie I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Stargardzie oraz Naczelnik Wydziału Prewencji. Uczniowie egzaminowali także policjantów ruchu drogowego, kierowników oraz dyżurnego stargardzkiej komendy. Pracownicy cywilni także pomyślnie zdali egzamin przeprowadzony przez uczniów.

Egzamin nie był łatwy jednak wszyscy funkcjonariusze zdali go pomyślnie. Uczniowie ocenili stargardzkich policjantów na szóstkę i każdemu wręczyli certyfikat Eksperta Tabliczki Mnożenia.

mł. asp. Dorota Biernikowicz