Każdy czasem popełnia błędy. Pół biedy jeśli wszystko da się załatwić słowem "przepraszam" i wrócić do normalnego życia. Niestety, działa to tylko w przypadkach, gdy nasze przewinienie było naprawdę małe i nic poważnego się nie stało. Wszystko zależy także od kobiety. Niektóre z nich potrafią machnąć ręką, uśmiechnąć się i zapomnieć o całej sprawie w mgnieniu oka, inne zaś mają tendencję do rozpamiętywania każdej drobnostki przez długi czas. Czasem nie ma innego wyjścia i trzeba sięgnąć po nieco bardziej ambitne środki niż zwykłe słowo "przepraszam". Jedno jest pewne - lekko nie będzie, ale jak to mówią - nie ma rzeczy nie możliwych.

Przeprosiny z materialnym dodatkiem

Każda kobieta lubi prezenty. Nie ma od tej reguły żadnych wyjątków. Przepraszanie z przedmiotem w ręku zawsze jest dobrym pomysłem.

Kwiatek - Standardowa metoda znana wszystkim od dawien dawna. O dziwo działa naprawdę dobrze i sprawdza się w większości przypadków. Zanim jednak wręczymy kobiecie kwiatka, musimy upewnić się czy na pewno je lubi i nie ma na niej alergii. Wręczenie kwiatów, których widoku nie znosi może tylko pogorszyć sytuację.

Słodycze - Kolejny ryzykowny, ale bardzo często działający sposób. Działa tylko wtedy, gdy kobieta nie jest na diecie. Oczywiście nie można nic na ten temat wspominać. Jeśli nie kupimy jej czekoladek i powiemy, że wybraliśmy coś innego ze względu, że jest na diecie, wszystko skończy się jeszcze gorzej.

Wystawna kolacja - Nieco droższy i wymagający więcej uwagi sposób. Decydując się na zaoferowanie kobiecie kolacji w ramach przeprosin musimy zwrócić szczególną uwagę na wystrój i potrawy na stole. Koniecznie musimy zadbać o świece i kilka kadzidełek, które zwiększą romantyzm danej sceny. Jeśli potrafimy dobrze gotować, problem rozwiąże się sam. Nieco trudniej mają mężczyźni, którzy potrafią przypalić nawet wodę.

Biżuteria - Droga biżuteria działa prawie zawsze. Warto jednak znać preferencje kobiety, gdyż może ona lubić złoto, a nie przepadać za srebrem. Decydując się na ten krok - wszystko musi być dograne na 100%. Jeszcze jedna rada: Jeśli nie planujemy oświadczyn, lepiej nie kupować pierścionka.
Przeprosiny z poświęceniem

Jeśli po raz kolejny pokłóciliście się o porządek, warto poświęcić się i posprzątać mieszkanie. Wiadomo, że nie zrobimy tego idealnie, bo kobieta wszędzie dostrzeże mały pyłek, ale z pewnością zaimponujemy jej swoim czynem.

Innym dobrym pomysłem może okazać się obietnica poprawy. Sposób ten bardzo często działa, ale wymaga od nas dużego poświęcenia. Jeśli pomimo naszych zapewnień dalej będziemy zachowywać się tak samo, damy jej dodatkowy argument przeciwko nam.

Więcej informacji

Więcej ciekawych informacji o relacjach damsko-męskich znajdziesz na stronie https://www.uwodzenie.org/ - sprawdź więcej

Jak umiejętnie przeprosić kobietę?