Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Stargard

Garaże drewniane z charakterem od producenta Eko Architektura

Eko Architektura to pionierska firma zajmującą się produkcją uznanych już przez liczne grono klientów konstrukcji drewnianych. Domy, altany i garaże drewniane to tylko część całościowego asortymentu, który stale przez markę jest modyfikowany i usprawniany. Dobór materiału jest tutaj bardzo ważny, a dodatkowo specjalnie zaimpregnowane i z zapewnieniem odpowiedniej hydroizolacji budynku, jest to inwestycja na długo. Do rozmowy zaprosiliśmy dyrektora firmy, Pana Przemysława Balcewicza, który opisze nam ogólny zarys firmy, jej działania, a także wyjaśni wybór architektury drewna. 

Mógłby Pan nam zdradzić na początku, co skłoniło firmę do wyboru tego materiału i w jaki sposób przyczyniło się to do dzisiejszego statusu firmy, jako inspiratora na rynku drewna?

Zawsze cieszę się, kiedy słyszę pozytywne opinie na temat działalności przedsiębiorstwa Eko Architektura, jak również zadowolenia z wybrania drewna, jako głównego materiału budulcowego. Wydaję się to oczywiste, gdyż właśnie ten surowiec wybrała firma, ze względu na swoje wyjątkowe właściwości. Przede wszystkim chciałbym skupić się na konstrukcjach, jakimi są garaże drewniane https://domkiekoarchitektura.pl/Produkty/garaze-i-wiaty, gdyż to doskonały przykład jak tanim kosztem można wznieść trwały i wysoce estetyczny budynek. Taką możliwość gwarantuje nad nasze drewno, czyli odpowiednio obrobione, odznaczające się doskonałą wilgotnością (14-18%). W okresie produkcji dodatkowo impregnujemy materiał i zabezpieczamy go powtórnie, przy użyciu najnowszych technologii. Dzięki temu gotowy projekt, który może znaleźć się na działce klienta nawet w 6 tygodni, nie wymaga dodatkowych zabezpieczeń i zabiegów przez wiele lat. W Eko Architektura pragniemy, by konstrukcje były wytrzymałe, spełniały swoje zadania. Przykładamy także dużą wagę do samej estetyki projektu, bo zależy nam na naszych klientach i ich zadowoleniu.

Wspomniał Pan o bardzo szybkim czasie realizacji zamówienia. Czy szybko montaż drewnianego garażu naprawdę jest możliwy?

Sama realizacja zamówienia to oczywiście nie tylko postawienie konstrukcji w określonym przez klienta miejscu. Zawsze staramy się, żeby proces od pierwszego kontaktu z Eko Architektura, po ostatnie wyprawki przy budynku przebiegały błyskawicznie. Nikt nie lubi czekać, a przeglądając naszą szeroką ofertę na garaże drewniane, bardzo często odbiorcy chcę mieć je na już. Korzystne ceny, zaczynające się nawet poniżej 10 tys. złotych, idą po prostu w parze ze spokojem co do wytrzymałości konstrukcji. Dzięki swoim właściwością bardzo łatwo poddać drewno odpowiednim zabiegom usprawniającym izolację termiczną, a opracowana przez nas metoda hydroizolacji fundamentów, gwarantuje utrzymanie temperatury nawet w wyjątkowo zimnych okresach. Nasi klienci, mogą wybrać gotowy projekt, lub skorzystać z naszej usługi wykonania go w sposób całkowicie niezależny.

Czy garaże drewniane w różnych stylach znacząco różnią się od siebie? Na co osoba zainteresowana ofertą powinna zwrócić uwagę?

Na pierwsze pytanie można odpowiedzieć i tak, i nie. Różnią się pod względem samego stylu i elementów ruchomych, które dostosowujemy pod indywidualne preferencje klientów. Myślę, że warto dla przykładu wymienić kilka właściwości:

  • rodzaj i wielkość okien
  • drzwi zabudowane, całkowicie oszklone lub częściowo
  • budynek w określonym stylu (z markowym podkreśleniem)
  • wykończenia i detale

Oczywiście nie są to wszystkie cechy budynku, które wyróżniają każdy garaż z osobna. Jednak chciałem pokazać na przykładzie, że garaże drewniane nie muszą być nudno, betonową konstrukcją, która psuje estetykę naszej działki bądź ogrodu. Drewno to szlachetny materiał, który po odpowiedniej obróbce nie tylko jest wytrzymały, zapewniając przy tym odpowiednią temperaturę i wilgotność w pomieszczeniu, ale także po postawieniu z niego konstrukcji budzi zachwyt z każdym spojrzeniem.

Nasze garaże drewniane są również we Francji:

Chalet PRO

187 route de la Féclaz, 73230 ST ALBAN LEYSSE

tel. 04 85 44 00 20

strona: https://chaletpro.fr/Produits/garages-et-carports