Dzisiaj w sali konferencyjnej Komendy Powiatowej Policji w Stargardzie odbyła się uroczysta zbiórka, na której Komendant Powiatowy Policji w Stargardzie wręczył awanse na wyższe stopnie policyjne. Dzisiejszy dzień był okazją, aby podziękować funkcjonariuszom Policji za ich służbę i zaangażowanie oraz za trud włożony w zapewnienie bezpieczeństwa mieszkańcom powiatu stargardzkiego.

Komendant Powiatowy Policji w Stargardzie insp. Sławomir Bober w towarzystwie swoich zastępców, kadry kierowniczej wręczył funkcjonariuszom akty mianowania na wyższe stopnie policyjne. Dzisiejsza uroczystość rozpoczęła się złożeniem meldunku Komendantowi Powiatowemu Policji w Stargardzie przez dowódcę uroczystości. Z okazji obchodzonego Święta Niepodległości nominacje na wyższe stopnie policyjne otrzymało 18 funkcjonariuszy: 3 w korpusie aspirantów oraz 15 w korpusie podoficerów. Dwoje funkcjonariuszy otrzymało nagrody motywacyjne za wzorowe wykonywanie obowiązków służbowych.

Komendant w swoim przemówieniu pogratulował i podziękował policjantom za dobrą służbę i zaangażowanie oraz życzył dalszych sukcesów.

mł. asp. Justyna Siwarska