Kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Stargardzie zatrzymali 29- latka podejrzanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków. Policjanci w jego mieszkaniu zabezpieczyli marihuanę, amfetaminę i tabletki ecstasy. Mężczyźnie grozi do 10 lat więzienia.

Stargardzcy kryminalni nie ustają w ściganiu przestępstw narkotykowych i nieustannie prowadzą rozpoznanie pod kątem nielegalnego narkobiznesu. Policjanci nie lekceważą żadnych informacji, które mogą im pomóc w dotarciu do osób naruszających prawo o przeciwdziałaniu narkomanii.

Mundurowi dzięki przeprowadzonej pracy operacyjnej ustalili, a następnie zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków. W trakcie przeszukania pomieszczeń mieszkalnych funkcjonariusze ujawnili susz roślinny, worek foliowy z zawartością białego proszku oraz worek foliowy z zawartością tabletek koloru różowego. Badanie wykazało, że jest to znaczna ilość amfetaminy, marihuany oraz tabletek ecstasy. 29- letni mieszkaniec Stargardu został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

Przypomnijmy, że w świetle obowiązujących przepisów za posiadanie środków odurzających grozi kara pozbawienia wolności do lat 3, a gdy przedmiotem przestępstwa jest ich znaczna ilość nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

mł. asp. Justyna Siwarska