Zastanawiasz się nad wstąpieniem do Policji?. Nie zwlekaj !!! U nas będziesz miał gwarancję stabilnej i pewnej pracy, nowych wyzwań i zawodowego rozwoju. Łącząc pasję ze służbą, ta praca da ci wiele satysfakcji. Nie czekaj. Wejdź na naszą stronę i dowiedz się więcej co trzeba zrobić, aby zostać policjantem. Zostań jednym z nas!

Kończysz szkołę średnią? Studia? A może po prostu jesteś w momencie podjęcia decyzji o wyborze swojej drogi zawodowej? Zachęcamy – dołącz do nas! To służba z wyjątkową misją pomocy drugiemu człowiekowi, możliwością rozwoju i stabilnym zatrudnieniem. Sprawdź szczegóły!

Zawód policjanta to wyzwania, a jednocześnie marzenie wielu młodych ludzi. Z pewnością jest to ciekawa służba, w której każdy może znaleźć miejsce dla siebie, gdzie jego umiejętności i zdobyta wiedza pomogą podnieść poziom bezpieczeństwa obywateli. Służba prewencyjna, kryminalna, dochodzeniowo-śledcza, ruchu drogowego, policyjni kontterroryści, technicy kryminalistyki, przewodnicy psów, funkcjonariusze zwalczający przestępczość gospodarczą, korupcyjną, narkotykową czy zorganizowaną. To tylko niektóre możliwe drogi, które można obrać decydując się na służbę w szeregach Policji.

Z pewnością to wymagająca misja, która kosztuje wiele wyrzeczeń nie tylko samych zainteresowanych, ale i ich rodzin. To także gwarancja realizowania swoich pasji, którą jest pomoc innym i zwalczanie wszelkich mechanizmów przestępczych.

Wielu już wybrało tę drogę. Dołącz do nich już dziś i złóż dokumenty !!!

Osoby zainteresowane pełnieniem służby w Policji mogą złożyć komplet dokumentów w Zespole Kadr i Szkolenia Komendy Powiatowej Policji w Stargardzie przy ul. Warszawskiej 29 pok. 113.

Masz pytania związane ze służbą w Policji ??? - nie zwlekaj zadzwoń do nas, a my udzielimy Ci wszelkich informacji.

Tel. 47 78 29 613, 667-094-211

Więcej informacji na naszej stronie : stargard.policja.gov.pl

asp. Justyna Siwarska