Niedzielny wieczór z Cameratą i wyjątkowym miks muzycznych stylów w Stargardzie
W niedzielny wieczór Stargard stanie się miejscem wyjątkowego muzycznego eksperymentu, który zaskoczy nawet najbardziej wymagających melomanów. Połączenie klasyki z nowoczesnymi brzmieniami i nieoczekiwanymi gatunkami muzycznymi to propozycja, której nie można przegapić!

Stargardzkie Centrum Kultury zaprasza na niecodzienny koncert Orkiestry Camerata

Już 11 maja o godzinie 18:00 na dużej scenie Stargardzkiego Centrum Kultury zabrzmi niezwykła mieszanka dźwięków. Orkiestra Camerata wraz z wyjątkowymi gośćmi przygotowała program, który łączy w sobie elementy muzyki klasycznej, etnicznej oraz energetyczne akcenty jazzu, punka i electro. To wydarzenie, które z pewnością przyciągnie uwagę wszystkich poszukujących świeżych doznań artystycznych.

Bilety na ten unikatowy koncert są dostępne w kasie kina SCK, czynnej codziennie od godziny 11:00, a także można je nabyć przez internet – warto się pospieszyć, bo zainteresowanie jest spore.

Wyjątkowi artyści i niepowtarzalne brzmienia w sercu Stargardu

Na scenie oprócz Orkiestry Camerata pojawi się Dance of Fire Quartet, czyli kwartet tworzący nowatorskie połączenia muzyki elektronicznej i akustycznej. W skład zespołu wchodzą Waldemar Żarów, Piotr Wybraniec, Tomasz Żymła oraz Grzegorz Tobis – muzycy znani z kreatywności i otwartości na eksperymenty.

Dodatkowo publiczność usłyszy solowe partie fortepianu w wykonaniu Patryka Matwiejczuka oraz elektroniczne dźwięki Wojciecha Guni na elektronice i elektrobassie. Basowe linie zapewni Flavio Gullotty, a rytmy perkusji wyznaczy Stanisław Aleksandrowicz. Na skrzypcach, gitarze i mandoli zagra Łukasz Górewicz, który zaprezentuje także swoje autorskie kompozycje, dodając wydarzeniu indywidualnego charakteru.

To spotkanie różnych stylów i talentów gwarantuje niezapomniane przeżycia dla każdego uczestnika koncertu.


Urząd Miejski