Seniorzy zapraszani na wykład o cukrzycy i zdrowym odżywianiu w Stargardzie

Seniorzy ze Stargardu mają kolejną szansę, by zgłębić tajniki zdrowego życia i dowiedzieć się, jak skutecznie walczyć z cukrzycą. Już 2 czerwca o godzinie 12:00 w sercu miasta odbędzie się wyjątkowe spotkanie, które może odmienić podejście do codziennej diety i profilaktyki chorób.
- Stargardzkie Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych zaprasza na wykład o cukrzycy
- Uniwersytet Medyczny Seniora w Stargardzie inspiruje do dbania o zdrowie
Stargardzkie Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych zaprasza na wykład o cukrzycy
W ramach projektu Uniwersytet Medyczny Seniora” mieszkańcy Stargardu ponownie będą mogli uczestniczyć w bezpłatnym wykładzie dedykowanym osobom starszym. Tym razem tematem przewodnim będzie cukrzyca oraz zasady zdrowego odżywiania. Spotkanie poprowadzi dr Marta Kuczak-Wójtowicz specjalistka diabetologii, nefrologii oraz chorób wewnętrznych, która podzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem.
Wydarzenie odbędzie się w znanym miejscu spotkań lokalnych aktywistów i organizacji Stargardzkim Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych, mieszczącym się przy ulicy Szczecińskiej 17, w Domu Kultury Kolejarza. To doskonała okazja, by nie tylko posłuchać ekspertki, ale także zadać nurtujące pytania dotyczące własnego zdrowia.
Uniwersytet Medyczny Seniora w Stargardzie inspiruje do dbania o zdrowie
Projekt skierowany jest przede wszystkim do osób starszych, które chcą aktywnie dbać o swoje samopoczucie i kondycję. Poprzednie spotkanie z urologiem Remigiuszem Stamirowskim cieszyło się dużym zainteresowaniem uczestnicy chętnie dzielili się swoimi spostrzeżeniami i korzystali z fachowych porad.
Organizatorzy zachęcają do śledzenia kolejnych terminów oraz zapowiedzi gości na oficjalnej stronie miasta oraz na facebookowym profilu Stargard pod szczęśliwą gwiazdą”. Wstęp na wykład jest całkowicie darmowy, a miejsce spotkania łatwo dostępne dla wszystkich zainteresowanych.
Opierając się na: Urząd Miejski w Stargardzie
Ostatnie Artykuły

Rozbił szybę w hurtowni i uciekł. Kryminalni ze Stargardu go znaleźli

Dwaj kierowcy wpadli w weekend - jeden bez uprawnień, obaj po alkoholu

Strażacy ochotnicy wybrali nowe władze. W Stargardzie padły ważne nazwiska
![[PIŁKA NOŻNA] Pogoń Szczecin II – Polski Cukier Kluczevia Stargard 2:1 w 30. kolejce Betclic 3. Ligi Grupa 2 (Grupa II)](/images/mecz/thumbnails/pogon-szczecin-ii-polski-cukier-kluczevia-stargard-09052026-21.webp)
[PIŁKA NOŻNA] Pogoń Szczecin II – Polski Cukier Kluczevia Stargard 2:1 w 30. kolejce Betclic 3. Ligi Grupa 2 (Grupa II)
![[PIŁKA NOŻNA] Błękitni Stargard – Wybrzeże Rewalskie 3:0 w Betclic 3. Lidze Grupa 2 (Grupa II) – 30. kolejka](/images/mecz/thumbnails/blekitni-stargard-wybrzeze-rewalskie-08052026-30.webp)
[PIŁKA NOŻNA] Błękitni Stargard – Wybrzeże Rewalskie 3:0 w Betclic 3. Lidze Grupa 2 (Grupa II) – 30. kolejka

Barzkowicka Wiosna wraca z targami i konkursami. W Barzkowicach będzie się działo

Nowe orzeczenie o wodzie ze Strzyżna. Dotyczy miejscowego wodociągu

Jest orzeczenie o jakości wody z Lipnika – ważny dokument dla odbiorców sieci

W Lubowie wydano orzeczenie o jakości wody z miejscowego wodociągu

W Sownie przebudują drogę do pól. Jest już umowa o dofinansowanie

W Stargardzie szkolenie o odporności gminy na wodę, energię i łączność

Bieg Pionierów wraca do Stargardu. Tym razem w popołudniowej, otwartej wersji

W Pęzinie ćwiczyli z replikami broni - policjantka wskazała zasadę BLOS

