Prezydent Rafał Zając zaprasza mieszkańców Kluczewa na spotkanie w SP nr 8
Już w najbliższy czwartek mieszkańcy Kluczewa mają wyjątkową okazję, by porozmawiać bezpośrednio z prezydentem Rafałem Zającem i jego zespołem o sprawach, które najbardziej ich dotyczą. To niepowtarzalna szansa na wymianę opinii i wspólne wypracowanie rozwiązań dla dzielnicy!

Spotkanie z prezydentem Rafałem Zającem w Stargardzie – Kluczewo zaprasza

W czwartek 5 czerwca o godzinie 17:00 w Szkole Podstawowej nr 8 przy ulicy Romualda Traugutta 16 odbędzie się kolejne spotkanie władz miasta ze społecznością jednej z dzielnic Stargardu. Tym razem gospodarze skupią się na potrzebach i oczekiwaniach mieszkańców Kluczewa. Sala gimnastyczna szkoły stanie się miejscem otwartej dyskusji, podczas której każdy będzie mógł podzielić się swoimi spostrzeżeniami, zadać pytania czy zgłosić pomysły na poprawę życia w okolicy.

To wydarzenie to doskonała okazja, aby usłyszeć bezpośrednio od prezydenta Rafała Zająca o planach inwestycyjnych oraz działaniach podejmowanych przez urząd miasta. Spotkania takie budują mosty między mieszkańcami a władzami, pozwalając lepiej poznać realne potrzeby dzielnicy i wspólnie szukać najlepszych rozwiązań.

Inicjatywa dialogu społecznego w Stargardzie nabiera tempa

Kluczewo to kolejny przystanek na mapie cyklu spotkań organizowanych przez prezydenta i jego współpracowników. W planach są także wizyty w innych częściach miasta, które pozwolą jeszcze szerzej zaangażować mieszkańców Stargardu w kształtowanie ich najbliższego otoczenia. Informacje o kolejnych terminach i lokalizacjach będą systematycznie udostępniane na oficjalnej stronie miasta oraz profilu Stargard – pod szczęśliwą gwiazdą na Facebooku.

Zaproszenie skierowane jest do wszystkich zainteresowanych – niezależnie od wieku czy doświadczenia – bo to właśnie różnorodne głosy tworzą pełen obraz potrzeb i aspiracji dzielnicy. Warto skorzystać z tej możliwości i aktywnie uczestniczyć w życiu miasta.

Zdjęcie: Urząd Miasta Stargard


Na podst. Urząd Miejski Stargard