Półkolonie sportowe OSiR - basen, treningi z Błękitnymi i seans w kinie

Ośrodek Sportu i Rekreacji przygotował ofertę dla rodzin ze Stargardu, które szukają aktywnych planów na zimową przerwę szkolną. Z myślą o dzieciach zaplanowano dni pełne ruchu, zabaw w wodzie i spotkań z lokalnymi sportowcami. Rejestracja już ruszyła na stronie organizatora, a program łączy treningi, atrakcje kulturalne i relaks.
- Półkolonie dla aktywnych - co czeka uczestników
- Terminy, wiek uczestników i zapisy w Stargardzie
Półkolonie dla aktywnych - co czeka uczestników
Program turnusów skupia się na ruchu i różnorodnych doświadczeniach. Każdego dnia przewidziano zajęcia na basenie oraz treningi poprowadzone przez zawodników klubów sportowych. W planie znalazły się też wyjścia i zabawy poza halą sportową - od wizyty na lodowisku po seans w kinie. Dodatkowo organizatorzy proponują elementy relaksacyjne, takie jak sauna i aromaterapia, a młodsi uczestnicy skorzystają z atrakcji edukacyjnych w Stargardzkim Centrum Nauki FILARY. W cenie turnusu zapewnione jest pełne wyżywienie.
W programie biorą udział przedstawiciele lokalnych klubów:
- Błękitni
- Spójnia
- ATS Stargard
Terminy, wiek uczestników i zapisy w Stargardzie
Szczegóły organizacyjne warto zapamiętać przed rejestracją:
- Terminy turnusów: 2-6.02 oraz 9-13.02 (poniedziałek-piątek)
- Wiek uczestników: 7-12 lat
- Organizator: Ośrodek Sportu i Rekreacji
- Rejestracja: poprzez formularz dostępny na stronie AquaStar (strona organizatora)
- W cenie: wyżywienie oraz opisane atrakcje
Z punktu widzenia rodzica warto zaplanować kilka praktycznych rzeczy z wyprzedzeniem. Na zajęcia na basenie zabierzcie strój kąpielowy, ręcznik i klapki; na wyjścia na lodowisko wygodne, ciepłe ubranie. Ponieważ w programie są także seanse i zajęcia edukacyjne, dobrze przygotować mały plecak z napojem i zapasową koszulką. Rejestracja online ułatwia formalności — warto zapisać dziecko wcześniej, by spokojnie zapoznać się z harmonogramem i zasadami uczestnictwa.
na podstawie: Urząd Miejski.
Autor: krystian

