Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Stargard

 

W związku z obowiązującym na terenie kraju i w regionie stanem zagrożenia epidemicznego, którego celem jest ograniczenie ekspansji SARS- CoV2 , a także koniecznością zachowania ścisłych procedur bezpieczeństwa sanitarnego w tym zakresie, zdecydowano o ograniczeniu funkcjonowania Wydziału Komunikacji Starostwa.

Biorąc pod uwagę kwestię bezpieczeństwa- zarówno klientów, jak i pracowników- od poniedziałku 16 marca 2020 r. czasowo została zawieszona obsługa rejestracji pojazdów. Z usług Wydziału Komunikacji można skorzystać załatwiając jedynie sprawy bieżące, oraz w zakresie odbioru lub złożenia wniosku o prawo jazdy.

Zachęcamy jednocześnie aby ograniczyć wizyty w urzędzie, korzystając z narzędzi komunikacji elektronicznej. Większość spraw można również załatwić telefonicznie. Dzwoniąc pod nr. 91 48 04 800 lub 91 48 04 804 , Kancelaria Ogólna skontaktuje każdego z interesantów z danym urzędnikiem. Pełny wykaz telefonów kontaktowych na stronie:

https://powiatstargardzki.pl/strona/menu/6_kontakt

O wszelkich innych zmianach w pracy Starostwa Powiatowego będziemy informować na bieżąco. Mieszkańców i klientów Wydziału Komunikacji prosimy o zrozumienie zaistniałej sytuacji.