Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Stargard

 

Zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Sprawiedliwości, biorąc pod uwagę obowiązujący  stan zagrożenia epidemicznego w Polsce, zawieszeniu ulega udzielanie nieodpłatnej pomocy prawnej lub nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego- ale tylko w formie bezpośrednich wizyt w punktach.

Pomoc świadczona będzie wyłącznie za pośrednictwem komunikacji na odległość. Preferowana jest forma kontaktu w formie poczty elektronicznej, przez komunikator internetowy lub telefonicznie, przy czym  preferowane jest kontaktowanie się za pośrednictwem adresu poczty elektronicznej.

Mieszkańców powiatu, którym zależy na nieodpłatnej pomocy prawnej, prosimy o wypełnienie wzoru załączonego pisma wraz z oświadczeniem, i przekazanie skanu  na adres: http://Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W informacji należy wskazać inicjały –tj. pierwszą literę imienia oraz pierwszą literę nazwiska – zatem w tytule informacji: nieodpłatna pomoc prawna XX do informacji należy dołączyć skan lub zdjęcie wypełnionego
i podpisanego WNIOSKU.

W przypadku pytań związanych z funkcjonowaniem nieodpłatnej pomocy prawnej na terenie Powiatu Stargardzkiego zachęcamy do kontaktu telefonicznego z Biurem Polityki Społecznej Starostwa Powiatowego
w Stargardzie  tel. 91 4804919 lub 91 4804923, od poniedziałku do piątku  w godzinach 8.00-15.00.

 

Niżej do pobrania wniosek o zgłoszenie porady w zakresie nieodpłatnej pomocy prawnej:

 

/pliki/powiatstargardzki/pliki/wniosek-zgloszenie-porady-na-odleglosc-3.pdf