Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Stargard

 

Do udziału w integracyjnym zlocie turystycznym zapraszają miłośnicy motoryzacji, zrzeszeni w Automobilklubie Stargardzkim. Warunki pandemii oraz wprowadzone obostrzenia miały również wpływ na tegoroczny kalendarz imprez automobilistów. Szczęśliwie udało im się zaplanować jesienny zlot zmotoryzowanych w sobotę, 10. października. Trasę wytyczono na odcinku Stargard- Dolice. Przedsięwzięcie Automobilklubu swoim patronatem objęła Starosta Stargardzki Iwona Wiśniewska.

Zlot turystyczny pod hasłem „Jesień w Dolinie Iny” rozpocznie się sobotnią odprawą o godz. 9.00. przed siedzibą Automobilklubu. Zarejestrowane załogi pojazdów, które tworzą kierowca i pilot, stawią się na linii startu ok. godz. 10. Metę wyznaczono w Dolicach, gdzie uczestnicy spodziewani są o 15.00. Więcej informacji zainteresowani znajdą w podanym niżej linku:

https://automobilklub.stargard.pl/zlot-turystyczny-jesien-w-dolinie-iny/

Trasę zlotu poprowadzono wśród malowniczych okolic powiatu stargardzkiego i gminy Dolice. Uczestników rajdu czeka wiele doznań, być może część z nich odkryje na nowo miejsca, które podziwiać można także z perspektywy własnego auta. Będzie też okazja, by przystanąć na chwilę, ciesząc się urokami regionu. Podsumowanie zlotu połączone z poczęstunkiem dla uczestników przewidziano po osiągnięciu mety w Dolicach. Organizatorzy zapewniają, że impreza integrująca miłośników motoryzacji poprowadzona zostanie przy zachowaniu wszelkich zasad i obostrzeń, wynikających  ze stanu  epidemii.