Policjanci Zespołu Poszukiwań i Identyfikacji Osób stargardzkiej komendy na terenie Warszawy zatrzymali mieszkańca Stargardu, który poszukiwany był listem gończym przez Sąd Okręgowy w Szczecinie celem odbycia kary 5 lat pozbawienia wolności za oszustwo.

 

 

44 - latek ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości od 2019 roku. Poszukiwany był za przestępstwo oszustwa. Stargardzcy policjanci ustalili miejsce jego pobytu, a następnie zatrzymali.

Przypominamy o ogólnodostępnej internetowej bazie osób poszukiwanych: poszukiwani.policja.pl.

Lista osób poszukiwanych z powiatu stargardzkiego znajduje się także na naszej stronie Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W portalu można odnaleźć informacje o osobach poszukiwanych listami gończymi. W serwisach zamieszczane są dane tylko tych osób, co do których jest zgoda na publikację wydana przez sąd lub prokuraturę. Oprócz zdjęć, imion i nazwisk, rysopisów, płci, wieku, rodzaju przestępstw, za jakie dana osoba jest poszukiwana, w serwisie znajdują się także dane teleadresowe jednostek prowadzących poszukiwania. Baza ta jest na bieżąco uzupełniana.

W przypadku posiadania informacji na temat miejsca przebywania osób poszukiwanych należy skontaktować się telefonicznie pod podane numery +48 47 78 29 511, +48 47 78 29 585 . Osobom przekazującym informacje gwarantujemy anonimowość.

podkom. Krzysztof Wojsznarowicz