Wczoraj na hali sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Pierwszej Brygady w Stargardzie pod patronem Prezydenta Miasta Stargardu odbył się IX Turniej Piłki Nożnej o puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie oraz Przewodniczącego NSZZ Policjantów Województwa Zachodniopomorskiego.

Zawody w obecności Przewodniczącego Zarządu Wojewódzkiego NSZZP Pana Mariana Boguszyńskiego oraz Przewodniczącego NSZZ Policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Stargardzie Jana Podolaka otworzył I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Stargardzie mł. insp. Michał Jaskulski. W imprezie tej uczestniczyło osiem zespołów. W efekcie rozegrania wszystkich meczów najlepsza na parkiecie okazała się drużyna z Urzędu Miejskiego w Stargardzie. Kolejno na podium po drużynowej rywalizacji trafiła reprezentacja KPP Gryfino, zaś trzecie miejsce przypadło reprezentantom KPP Stargard. Z kolei tuż za podium uplasowali się na czwartej pozycji zawodnicy z KPP Choszczno. Podczas sportowych zmagań wyłoniono również najlepszego zawodnika, którym został Krzysztof Szyszkowski, reprezentant stargardzkiej komendy. Nie mogło zabraknąć również najlepszego bramkarza, którym był Waldemar Łuksza. Puchary oraz nagrody dla zwycięzców wręczyli I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Stargardzie mł. insp. Michał Jaskulski, Przewodniczący Zarządu Wojewódzkiego NSZZP Pan Marian Boguszyński oraz Przewodniczący NSZZ Policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Stargardzie Pan Jan Podolak.

I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Stargardzie mł. insp.  Michał Jaskulski wręczając puchary podziękował zawodnikom za zaangażowanie i waleczność podczas turnieju, które pozwoliły wszystkim uczestnikom świetnie się bawić podczas rozegranych meczów. Złożył również podziękowania dla Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów Województwa Zachodniopomorskiego za zakup nagród dla uczestników turnieju.

asp. Justyna Siwarska