PrestaShop - bądź operatywnym przedsiębiorcą w sieci!

Jak zadbać o to, by dotychczas prowadzony przez Ciebie sklep internetowy nie tylko zaczął działać sprawniej pod kątem technicznym ale także przynosił zwiększone zyski? Komu powierzyć jego techniczne zarządzanie? Na rynku usług IT znaleźć możemy wiele ofert dotyczących korzystnego przeniesienia sklepów internetowych na określone platformy.

Nie zawsze to, co zachwalane w teorii, sprawdza się w praktyce. Inwestująca w doświadczenia na bazie nowoczesnych technologii internetowych firma TEBIM z Kalisza, od dłuższego już czasu wybija się na absolutną niepodległość, jeśli chodzi o skuteczność w optymalizowaniu, przenoszeniu i zarządzaniu sklepami internetowymi. Czemu firma TEBIM zawdzięcza swoją skuteczność w działaniu? To platforma PrestaShop! Dziś masz wreszcie okazję poznać ją od kulis!

Zobacz również: www.tebim.pro - migracja Prestashop

PrestaShop - dla świadomych przedsiębiorców!

Nie jest sztuką stworzyć sklep internetowy na dowolnie wybranej platformie. Pytanie, czy wybrane przez nas rozwiązanie będzie się sprawdzało tak, jak tego oczekujemy. Często można się zawieść. Błędy optymalizacyjne, zbyt małe możliwości, by zaskoczyć czymś nowym swoich Klientów, wolna praca serwera, ograniczenia w galeriach produktowych i podstronach. To wszystko może bardzo zniechęcić do podejmowania dalszych kroków w tworzeniu sklepu internetowego swoich marzeń. Fachowcy TEBIM.PRO, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wszystkich poszukujących najlepszej jakości, jeśli chodzi o platformy dla sklepów internetowych - przedstawiają PrestaShop. Z pewnością wygrają ci, którzy zaufają temu narzędziu od pierwszej chwili.

Co zyska sklep internetowy dzięki PrestaShop?

Nawet najskromniej urządzony na platformie PrestaShop sklep internetowy może liczyć na:

  • kompleksową i długofalową opiekę ze strony specjalistów TEBIM.PRO
  • sukcesywne wdrażanie nowych, zaktualizowanych dodatków, odpowiednich dla najnowszej wersji platformy
  • niebanalne rozwiązania w kwestii dizajnu i grafiki, także animacji i galerii produktowych z podglądami
  • łatwe w obsłudze i optymalnie uproszczone rozwiązania płatnicze
  • specjalnie przygotowaną sekcję dla prowadzenia korespondencji
  • nieograniczoną liczbę wersji językowych
  • zwiększoną funkcjonalność dzięki zastosowanym modułom
  • zwiększenie przychodów w krótkim czasie
  • wygodniejsze możliwości zarządzania, także przy użyciu nowoczesnych urządzeń mobilnych, bez wychodzenia z domu

Personalizacja w PrestaShop

Wybierając określony szablon prowadzonego sklepu internetowego, każdy przedsiębiorca personalizuje swoją stronę, wprowadzając do sieci jedyną w swoim rodzaju jakość, którą dla zwiększenia rozpoznawalności można już tylko wypromować. Także w takiej sytuacji pomoc specjalistów z grupy TEBIM.PRO okazuje się być nieoceniona. Program współpracy, w zależności od oczekiwań, układa się krótko lub długofalowo, przy jednoznacznej sugestii, że im dłużej decydujemy się wdrażać poszczególne elementy systemy, tym większy i bardziej piorunujący efekt otrzymujemy na końcu kampanii PrestaShop. Trudno w tej sytuacji mówić o zakończonym procesie, ponieważ praca z platformą dla sklepów internetowych wiąże się z ciągłym wprowadzanie innowacji oraz nieograniczonymi zabiegami kontrolnymi. Firma TEBIM.PRO w tej dziedzinie osiągnęła poziom mistrzowski.