Wyróżnienia dla policjantów i partnerów w Komendzie Powiatowej w Stargardzie

W piątek 12.09.2025 w Komendzie Powiatowej Policji w Stargardzie odbyło się uroczyste spotkanie, podczas którego wręczono odznaczenia funkcjonariuszom i współpracującym z policją za zasługi dla środowiska związkowo-policyjnego.
- Zobacz jak Stargard nagradza zasłużonych funkcjonariuszy
- Poznaj wyróżnionych i ich zasługi
- Dowiedz się dlaczego to ma znaczenie dla służby
Zobacz jak Stargard nagradza zasłużonych funkcjonariuszy
W sali komendy zebrało się grono funkcjonariuszy oraz przedstawicieli NSZZ Policjantów. Odznaczenia wręczali Przewodniczący NSZZ Policjantów województwa zachodniopomorskiego Marian Boguszyński oraz Przewodniczący NSZZ Policjantów przy KPP Stargard Jan Podolak. W uroczystości uczestniczył Komendant Powiatowy Policji w Stargardzie insp. Sławomir Bober, który gratulował wyróżnionym i podkreślał wagę współpracy oraz zaangażowania na rzecz formacji.
Poznaj wyróżnionych i ich zasługi
W gronie nagrodzonych znalazły się osoby, które przez lata angażowały się w działania związkowe i partnerskie z policją. Wyróżniono zarówno funkcjonariuszy, jak i osoby z zewnątrz współpracujące ze stargardzką komendą. Wyróżnienie otrzymał także Marcin Przepióra, dyrektor Zespołu Szkół nr 2 w Stargardzie, doceniony za wieloletnią i owocną współpracę ze stargardzką Policją oraz NSZZ Policjantów.
Dowiedz się dlaczego to ma znaczenie dla służby
Uroczystość była okazją nie tylko do wręczenia medali, lecz także do podziękowań za codzienną służbę i budowanie solidarności wśród funkcjonariuszy. Takie spotkania wzmacniają integrację w formacji oraz relacje z instytucjami edukacyjnymi i społecznymi działającymi w Stargardzie.
na podstawie: KPP w Stargardzie.
Ostatnie Artykuły

Barzkowicka Wiosna wraca z targami i konkursami. W Barzkowicach będzie się działo

Nowe orzeczenie o wodzie ze Strzyżna. Dotyczy miejscowego wodociągu

Jest orzeczenie o jakości wody z Lipnika – ważny dokument dla odbiorców sieci

W Lubowie wydano orzeczenie o jakości wody z miejscowego wodociągu

W Sownie przebudują drogę do pól. Jest już umowa o dofinansowanie

W Stargardzie szkolenie o odporności gminy na wodę, energię i łączność

Bieg Pionierów wraca do Stargardu. Tym razem w popołudniowej, otwartej wersji

W Pęzinie ćwiczyli z replikami broni - policjantka wskazała zasadę BLOS

Deszcz przesunął czwórbój. Stargardzkie zawody odbędą się dwa dni później

Forum NGO w Stargardzie. W centrum będą pieniądze i wolontariat

Ponad 100 gramów narkotyków i 7 poszukiwanych - policja uderzyła w Stargardzie

Polski Związek Łowiecki zacieśnia współpracę z Czechami i Słowacją. Wspólna walka z ASF i nowe działania dla ochrony przyrody

Kuchnia z regionu wraca w nowej odsłonie. Ruszył nabór do konkursu

