Stargard z własną planszówką Monopoly – wyjątkowa promocja miasta
Wielka niespodzianka dla mieszkańców: nasze miasto doczeka się własnej edycji światowej gry planszowej Monopoly. To wyjątkowa okazja do promocji lokalnych walorów i wspólnej zabawy.
  1. Stargard będzie miał własną wersję Monopoly.
  2. Na planszy pojawią się lokalne ulice i zabytki.
  3. Mieszkańcy będą mieli wpływ na wygląd jednego z pól.
  4. Gra powinna być gotowa przed Bożym Narodzeniem.

Monopoly, kultowa gra planszowa, doczeka się w tym roku swojej lokalnej wersji w naszym mieście. To pierwsze takie wydanie w województwie i prawdziwa gratka dla miłośników tej klasycznej gry. Znana od 1935 roku, Monopoly sprzedała się w imponującej liczbie 200 milionów egzemplarzy na całym świecie.

Plansza nowej edycji będzie wypełniona lokalnymi akcentami – od ulic, przez charakterystyczne budowle, aż po zabytki. W kartach Szansa i Kasa Społeczna znajdą się ciekawe informacje o naszym mieście, co sprawi, że każdy gracz będzie mógł poczuć się właścicielem kawałka Stargardu. Dodatkowo, mieszkańcy będą mieli okazję uczestniczyć w procesie tworzenia gry, decydując o wyglądzie jednego z pól.

Ewa Sowa, zastępca prezydenta miasta, wyraziła swoje zadowolenie z tego projektu: Niezwykle cieszy, że tak kultowa gra będzie miała również swoją stargardzką edycję. To świetne narzędzie do promocji naszego miasta na zewnątrz i jednocześnie budujące lokalną tożsamość. Sama nie mogę doczekać się momentu, w którym zagram z bliskimi w Monopoly Stargard. Ta planszówka może nieść emocjonującą zabawę, ale również dobrze wpływać na budowanie relacji i zacieśnienie więzi.

Klasyczne zasady Monopoly pozostaną bez zmian – inwestowanie, planowanie, budowanie, kupowanie i sprzedawanie nieruchomości z zyskiem, na które wpływ ma także odrobina szczęścia. Jak zawsze, graczy czekają niespodzianki, takie jak pobyt w więzieniu, co może pokrzyżować nawet najlepsze plany inwestycyjne.

Monopoly Stargard ma być dostępne jeszcze przed tegorocznymi świętami Bożego Narodzenia. Gra trafi do ogólnopolskiej sprzedaży w sklepach stacjonarnych oraz internetowych. To doskonały pomysł na świąteczny prezent i sposób na spędzenie długich, zimowych wieczorów w gronie rodziny i przyjaciół.

Podmioty zainteresowane umieszczeniem swoich obiektów na planszy mogą kontaktować się z Zuzanną Misiejuk z firmy Winning Moves Polska pod numerem telefonu 883 111 837 lub e-mailem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..


Na podstawie: UM Stargard