Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Stargard

Zatrzymaniem prawa jazdy przez policjantów stargardzkiej drogówki zakończyła się brawurowa jazda 25-letniego mieszkańca Stargardu kierującego BMW, który w terenie zabudowanym przekroczył prędkość o 56 km/h. Mężczyzna za popełnione wykroczenie został ukarany mandatem w wysokości 500 złotych. Na jego konto trafiło także 10 punktów karnych.

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Stargardzie każdego dnia kontrolują zachowania kierowców na drodze, wyciągając konsekwencje w stosunku do tych, którzy w rażący sposób łamią przepisy ruchu drogowego.

Wczoraj o godz. 20:00 dokonujący pomiaru prędkości na jednej z ulic naszego miasta policjanci stargardzkiej drogówki zatrzymali do kontroli osobowe BMW, którego kierowca nie przestrzegał przepisów dotyczących prędkości jadąc z prędkością 106 km/h, gdzie dozwolona przepisami w tym miejscu prędkość wynosiła 50 km/h.

Oprócz stanu trzeźwości mundurowi skontrolowali również stan techniczny pojazdu. 25 latkowi w związku z przekroczeniem prędkości w obszarze zabudowanym o 50 km/h policjanci zatrzymali prawo jazdy. Na mężczyznę za popełnione wykroczenie funkcjonariusze nałożyli mandat w wysokości 500 złotych oraz 10 punktów karnych.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.