Zamiatarki przemysłowe zostały przez wielu przedsiębiorców uznane za produkty wyjątkowe. Jest to bezpośrednią konsekwencją faktu, że są one w stanie w znaczący sposób ułatwić i przyspieszyć proces sprzątania nawet takich obiektów, które charakteryzują się bardzo dużą powierzchnią. Zasady Bezpieczeństwa i Higieny Pracy jasno wskazują na to, że utrzymanie nieskazitelnego porządku w zakładach przemysłowych i miejscach użytku publicznego jest niezbędne, aby taki punkt w ogóle miał szansę funkcjonować. To między innymi z tego powodu tak wielkim zainteresowaniem cieszą się zamiatarki przemysłowe. Urządzenia czyszczące zwiększają wydajność pracy osób odpowiedzialnych za zamiatanie i mycie posadzek, a efekty ich pracy mają szansę utrzymywać się znacznie dłużej, niż w przypadku tradycyjnego wykonywania takich czynności.

Gdzie znajdują zastosowanie zamiatarki przemysłowe?

Zamiatarki przemysłowe są wykorzystywane w wielu dziedzinach biznesu. Przedsiębiorcy wykorzystują je zarówno do oczyszczania obiektów komercyjnych, jak i tych zajmujących się produkcją na skalę masową. Niemiecki producent Hako zajmuje się konstruowaniem i dystrybucją zamiatarek spalinowych i zamiatarek ręcznych, które są uznane za jedne z najlepszych na całym świecie. Ich fenomen wynika przede wszystkim ze zrozumienia okazywanego przez markę względem oczekiwań konsumentów. Projekty zamiatarek są nieustannie udoskonalane, co prowadzi do tego, że wzbudzają coraz większe zainteresowanie. Jako zamiatarki przemysłowe, które szczególnie zasługują na uwagę, warto wymienić następujące modele:

  • Sweepmaster B500 to maszyna zamiatająca wyposażona w silnik benzynowy. Konstrukcja dedykowana jest do posadzek wszelkiego typu — zarówno o twardej, jak i miękkiej nawierzchni. Zamiatarka, o której mowa charakteryzuje się wydajnością czyszczenia do 2 400 m2/h, co czyni ją odpowiednim rozwiązaniem dla małych i średnich obiektów;

  • zamiatarki przemysłowe Sweepmaster 800 to najbardziej zaawansowane modele z tej serii. Maszyna występuje w wariancie z napędem spalinowych lub zasilaniem akumulatorowym. Dzięki temu konsumenci mogą dokonać w pełni świadomego wybory, który będzie stanowił dokładne odzwierciedlenie ich indywidualnych potrzeb. Na uwagę zasługuje również imponująca wydajność czyszczenia Sweepmaster 800, która może osiągać nawet 4 350 metrów kwadratowych na godzinę;

  • Sweepmaster 650 o wydajności powierzchniowej do 3 525 m2/h. Omawiane urządzenie sprzątające charakteryzuje się zwiększonym poziomem zwrotności, co kwalifikuje je do użytkowania w miejscach, w których w ciągu dnia gromadzi się dużo ludzi. To odpowiednia opcja w przypadku np. galerii i centrów handlowych oraz supermarketów. Ciekawostką jest to, że maszyna została wyposażona w specjalne obejście kanały powietrznego, filtrów oraz silnika, co sprawia, że można nią zamiatać również mokrą podłogę bez obaw o to, że mogłaby zostać uszkodzona.

Jak nie trudno zauważyć zamiatarki przemysłowe marki Hako występują w tak wielu opcjach, że dopasowanie ich względem oczekiwań jednostki nie powinno stanowić najmniejszego kłopotu.

O czym pamiętać kupując zamiatarki?

Wybór produktu takiego jak zamiatarka wcale nie jest łatwy. Podczas zakupów zależy pamiętać o wielu istotnych kwestiach, ponieważ mogą mieć one ogromne znaczenia dla możliwości odczucia realnej satysfakcji z zainwestowanych pieniędzy. Na początku warto określić to, jakie są nasze wymagania względem sprzętu oraz to, w jakim obiekcie docelowo chcemy go używać.

W razie pojawienia się jakichkolwiek wątpliwości lub braku zrozumienia poszczególnych funkcji najlepiej jest skorzystać z wiedzy eksperta. Specjaliści zatrudnieni w Biurze Obsługi Klienta firmy Hako pozostają do dyspozycji wszystkich interesantów.

1000 Znaków do wykorzystania