Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Stargard

Używane auta premium z gwarancją – kup w salonie!

Czy można kupić używany samochód premium i otrzymać na niego gwarancję? Tak, to możliwe, jeśli zdecydujemy się na zakup auta w salonie dealerskim marki!

Aktualnie zakupienie wysokiej klasy samochodu z drugiej ręki jest jeszcze łatwiejsze – obecnie auta premium można kupić także w salonach samochodowych marki. To właśnie salon samochodów luksusowych jest w stanie zapewnić swoim klientom szeroki wybór pojazdów z górnej półki bez ryzyka związanego z zakupem!

Kierowcy, którzy chcą zakupić auta klasy premium, muszą mieć się na baczności, przestrzega salon samochodowy Volvo Car Nova. Ryzyko, że kupimy powypadkowe auto premium, które będzie miało także inne wady, jest bardzo wysokie.

Właśnie dlatego wtedy, gdy liczy się bezpieczeństwo, samochody klasy premium najlepiej kupować właśnie w salonie marki. Co więcej, na luksusowe samochody używane dostaniemy wtedy gwarancję!

Auta premium – na czym polega gwarancja na używane?

Najczęściej gwarancja na auta luksusowe kojarzona jest z nowymi modelami. Dostaniemy ją wtedy, gdy wybierzemy przykładowo Volvo nowe jak samochody kombi, SUV czy sedan. Warto jednak zaznaczyć, że salony samochodowe Łódź oraz w innych miastach oferują gwarancję również na samochody luksusowe pochodzące z drugiej ręki.

Na czym dokładnie polega gwarancja na auta premium używane? Tego rodzaju ochrona pozwala na wykonanie niezbędnych prac jak naprawa Volvo i wymiana części Volvo bez dodatkowych opłat, podobnie jak w przypadku zwykłej gwarancji na auta luksusowe.

Główną różnicą jest tutaj czas ochrony. Na używane samochody marki premium czas ochrony gwarancyjnej to najczęściej pół roku albo rok. Gdy w tym czasie klasa premium ulegnie usterce, wtedy serwis ASO marki może wykonać naprawy za darmo, wymieniając konkretne części samochodowe Volvo.

Warto jednak wskazać, że kombi samochód i inne auta klasy premium w ramach gwarancji na używane mogą być naprawione tylko w wyznaczonym zakresie. Warto zatem sprawdzić, co dokładnie obejmuje gwarancja na używane marki premium samochody. Gdy okaże się, że usterka nie jest objęta gwarancją na używane luksusowe auta premium, wtedy kierowca będzie musiał zapłacić za wszystko z własnej kieszeni.

Używane auta premium z salonu – nie tylko gwarancja!

Warto jednak wskazać, że gwarancja na samochody Volvo używane oraz na inne samochody premium z drugiej ręki nie jest jedyną zaletą, jaką niosą ze sobą zakupy w salonie samochodowym marki!

Także auta kombi oraz inne ich warianty są dokładnie kontrolowane przed wystawieniem na sprzedaż. Wykonuje się ich przegląd techniczny i sprawdza się Volvo części, w razie potrzeby wykonując niezbędne prace naprawcze. Także wybrane Volvo kombi będzie posiadało sprawdzoną historię – auto luksusowe nie będzie na pewno pochodziło z kradzieży i nie będzie miało innych wad prawnych.

Dodatkowo, na klientów wybierających auto premium samochody używane czekają inne korzyści – atrakcyjne rabaty jako wyprzedaż rocznika – ta wyprzedaż samochodów odbywa się pod koniec roku, bonusy w postaci zniżek na części i akcesoria czy też gratisowe gadżety marki.