Dzień Dziecka w Parku Zamkowym: Darmowe atrakcje i warsztaty
Przygotujcie się na niezapomnianą kosmiczną przygodę! Park Zamkowy w sobotę 1 czerwca zamieni się w galaktyczną strefę pełną atrakcji dla dzieci i dorosłych. Dołączcie do nas na Dzień Dziecka pełen niespodzianek i interaktywnych zabaw.
  1. Start imprezy o 13:00.
  2. Kosmiczna tematyka z mnóstwem atrakcji.
  3. Mobilne planetarium i dmuchany prom kosmiczny.
  4. Strefa food&chill dla relaksu i smacznego jedzenia.

W sobotę Park Zamkowy stanie się miejscem, gdzie dzieci i dorośli będą mogli przenieść się do innego wymiaru. Impreza rozpocznie się o godzinie 13:00 na terenie zielonym przy Baszcie Białogłówce. Główną tematyką wydarzenia będzie kosmos, a organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji związanych z tą fascynującą dziedziną.

Podczas Kosmicznego Dnia Dziecka, uczestnicy będą mieli okazję zwiedzić mobilne planetarium oraz wejść do dmuchanego promu kosmicznego. Te interaktywne elementy na pewno przyciągną uwagę zarówno najmłodszych, jak i dorosłych miłośników kosmosu. Na miejscu czekać będą również kreatywne warsztaty, animacje, konkursy z nagrodami, malowanie twarzy, gogle VR oraz wielkie bańki mydlane.

Odpowiednią atmosferę zapewni konferansjer, który zadba o to, aby dzieci nie nudziły się ani przez chwilę. Dodatkowo, muzyczną oprawę wydarzenia zapewni DJ. Miłośnicy zdjęć będą mogli uwiecznić swoje wspomnienia w fotobudce, a wielka Myszka Miki z pewnością chętnie zapozuje do wspólnego zdjęcia.

Dla tych, którzy potrzebują chwili wytchnienia, przygotowano specjalną strefę food&chill, gdzie będzie można odpocząć i doładować energię przed dalszą zabawą. Znajdzie się tam również coś pysznego do zjedzenia, co na pewno ucieszy wszystkich uczestników.

1 czerwca Park Zamkowy zamieni się w prawdziwą kosmiczną przygodę pełną niezapomnianych wrażeń. Nie przegapcie tej okazji na świetną zabawę i wspólne spędzenie czasu w rodzinnej atmosferze!


Na podstawie: UM Stargard