Coolturalne Wakacje: Filmowe i Muzyczne Atrakcje w Teatrze Letnim
Już niebawem startują Coolturalne Wakacje! W Parku Chrobrego czekają na mieszkańców liczne atrakcje, w tym kino plenerowe i koncerty. Sprawdź, co przygotowano na pierwszy miesiąc letnich wydarzeń!

Filmowe wieczory pod chmurką

Coolturalne Wakacje rozpoczną się w sobotę, 29 czerwca, o godzinie 21:30 w Teatrze Letnim. Na wielkim ekranie zostanie wyświetlona polska komedia „Niebezpieczni dżentelmeni” z udziałem takich gwiazd jak Tomasz Kot, Marcin Dorociński i Andrzej Seweryn. To idealna okazja, by spędzić wieczór na świeżym powietrzu, ciesząc się dobrym kinem.

Kino plenerowe to stały element programu Coolturalnych Wakacji. W lipcu również nie zabraknie filmowych emocji. 5 lipca, w piątek, o 22:00 zobaczymy komedię „Ślub doskonały”, a tydzień później, 12 lipca, o tej samej porze, „Wystrzałowe wesele”. W piątkowe wieczory 19 i 26 lipca zaplanowano pokazy filmów „Piep*zyć Mickiewicza” oraz „Trzej Muszkieterowie d’Artagnan”. Wszystkie seanse odbędą się na świeżym powietrzu, co dodatkowo podkreśli letnią atmosferę tych wydarzeń.

Muzyka na żywo i taneczne rytmy

Oprócz kina plenerowego, organizatorzy Coolturalnych Wakacji przygotowali również mnóstwo atrakcji muzycznych. Już 6 lipca, w sobotę, o godzinie 19:00, zapraszamy na disco w plenerze z DJ Tolko. To doskonała okazja, by potańczyć pod gołym niebem i poczuć letnią energię.

Dla fanów muzyki na żywo zaplanowano koncerty. 13 lipca, w sobotę, o godzinie 19:00 wystąpi zespół 6. Bieg, który z pewnością porwie publiczność swoimi energetycznymi utworami. Natomiast 27 lipca, również w sobotę, o godzinie 19:00, odbędzie się koncert i biesiada pod hasłem „Kresowy Bukiet Kultur Wschodu”. To wydarzenie będzie doskonałą okazją, by poznać i docenić różnorodność kulturową naszego regionu.

Harmonogram atrakcji na lipiec

Coolturalne Wakacje to nie tylko kino i muzyka, ale przede wszystkim okazja do wspólnego spędzenia czasu i integracji z lokalną społecznością. Poniżej przedstawiamy pełny harmonogram wydarzeń na lipiec:

  • 29.06. (sobota), 21:30 – kino plenerowe – „Niebezpieczni dżentelmeni”
  • 5.07. (piątek), 22:00 – kino plenerowe – „Ślub doskonały”
  • 6.07. (sobota), 19:00 – disco w plenerze – DJ Tolko
  • 12.07. (piątek), 22:00 – kino plenerowe – „Wystrzałowe wesele”
  • 13.07. (sobota), 19:00 – koncert – zespół 6. Bieg
  • 19.07. (piątek), 22:00 – kino plenerowe – „Piep*zyć Mickiewicza”
  • 26.07. (piątek), 22:00 – kino plenerowe – „Trzej Muszkieterowie d’Artagnan”
  • 27.07. (sobota), 19:00 – koncert i biesiada – Kresowy Bukiet Kultur Wschodu

Wszystkie wydarzenia są bezpłatne, co sprawia, że każdy może wziąć w nich udział. To świetna okazja, by spędzić letnie wieczory w towarzystwie rodziny i przyjaciół, ciesząc się kulturą na najwyższym poziomie.


Opierając się na: UM Stargard