Coolturalne Wakacje: Disco i kino plenerowe w weekend
W nadchodzący weekend mieszkańcy będą mieli okazję wziąć udział w kolejnych wydarzeniach z cyklu Coolturalnych Wakacji. Miłośnicy tańca i kina plenerowego mogą szykować się na wyjątkowe atrakcje, które przygotowano specjalnie dla nich. Wszystkie wydarzenia są otwarte dla publiczności i całkowicie bezpłatne.

Polska komedia z lokalnym akcentem w Teatrze Letnim

W piątkowy wieczór, 5 lipca, o godzinie 22:00, Teatr Letni zaprasza na seans polskiej komedii „Ślub doskonały”. Film ten z pewnością przyciągnie uwagę mieszkańców, szczególnie tych, którzy cenią sobie lokalne talenty. W jednej z głównych ról występuje bowiem Ewa Kasprzyk, aktorka pochodząca z naszego miasta, która wciela się w postać mamy panny młodej. To doskonała okazja, by zobaczyć na ekranie dobrze znaną twarz i cieszyć się wspólnym oglądaniem w plenerze.

Sobotnia plenerowa dyskoteka z DJ Tolko

Kolejny dzień, czyli sobota 6 lipca, zapowiada się tanecznie. O godzinie 19:00 rozpocznie się plenerowa dyskoteka, którą poprowadzi DJ Tolko. Będzie to niepowtarzalna okazja, by potańczyć na świeżym powietrzu w rytmach największych hitów. Organizatorzy zapewniają, że repertuar przygotowany przez DJ-a zadowoli zarówno młodszych, jak i starszych uczestników. To świetny sposób na aktywne spędzenie sobotniego wieczoru w gronie znajomych i rodziny.

Coolturalne Wakacje pełne atrakcji

Coolturalne Wakacje to cykl wydarzeń, który dopiero się rozkręca. W lipcu czeka nas jeszcze wiele interesujących i różnorodnych atrakcji. Program obejmuje zarówno propozycje filmowe, jak i muzyczne, a także inne formy rozrywki na świeżym powietrzu. Wszystkie te wydarzenia są bezpłatne, co stanowi dodatkowy atut dla mieszkańców, którzy chcą cieszyć się kulturą bez obciążania domowego budżetu.

Serdecznie zachęcamy do uczestnictwa w nadchodzących wydarzeniach i śledzenia kolejnych propozycji w ramach Coolturalnych Wakacji. To doskonała okazja, aby spędzić czas w miłym towarzystwie i cieszyć się letnimi wieczorami pełnymi atrakcji.


Urząd Miejski Stargard